| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nevím jak dalece srovnávat kluky a holky, ale moje srpnová dcera v 6ti letech šla, a myslím že jsme právě chytli tu "dobrou vlnu" kdy ona chce poznávat, baví ji učení, všechno ji zajímá.... takže ve škole obstojí velmi dobře co se znalostí a dovedností týče.No a taky dobrou paní učitelku, též považuji za hodně důležitý prvek toho jestli to půjde dobře nebo ne. A kluků je tam "mimoňů" co se týče oblékání apod. tak půlka, když to pozoruju v šatně :-) (na oblíkání šnek, ale pak řáděj na chodbě jak draci :-) ). Sice dcera občas řekne, že by chtěla do školky, ale to je spíš tím, že tam má teĎ mladšího brášku, ten jí zas pro změnu závidí školu a tak, klasika.
Chápu že toho budeš mít plný brejle, já mám tenhle školní rok taky nabito - synek první rok školka, dcera první rok škola, já poslední rok škola :-) a do toho práce plus chlap pracovně zcela v háji...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.