| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bin, každá smýšlíme jinak. Já taky nepředpokládám, že mě manžel opustí a nemám žádný spořící účet, kde bych si odkládala, kdyby náhodou. Nejedeme na moje, tvoje, ale jsem takové nátury, že přemýšlím nad tím, že mohu mít jen tolik dětí, kolik bych sama zvládla zabezpečit. Muj manžel hodně cestuje a když mi tu nedávno přistáli policajti a šli zazvonit ma moje dveře, tak jsem se zkácela ještě než mi stihli říci, co chtějí. Hledali někoho úplně jiného... . Ale tahle hrozba nad námi visí i když by chodil třeba do kolbenky za rohem. Přemýšlím nad tím, jak bych nás uživila, jak bychom bydleli a kde, jak bych se zařídila, kdybych nemohla děti ještě umístit do školy a školky. Jsem taková od nátury a i manžel a tak na tohle prostě myslíme. Je to pro mé duležitější než mít hypotéku na vlastní bydlení. Když se tohle stane, tak nebudu mít na to, abych jí zaplatila, než prodáš byt či dum za slušnou cenu, to taky není za měsíc, vyřizování, zařizování. Zažili jsme to u známých a nebýt přátel, asi by se rok pásla kamarádka s dětma někde na poli, stát jí nepomohl, spíš naopak a rodinu už nemá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.