| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes mi přišel doporučeně dopis od společnosti, jestli se to tak vůbec dá nazvat, Profi credit. U této společnosti jsem si před několik lety vzala půjčku ve výši 20 000 Kč. Byla jsem opravdu hodně v úzkých. Vlastně jako pořád. ~7~ Tato půjčku my má končit v lednu příštího roku a já na to čekám vlastně jako na smilování. Jednak mi to významně finančně pomůže, ale hlavně je to společnost z které mám největší strach a to přesto, že platím řádně.

Moje obavy se asi naplnili ... V dopisu stojí:

Oznámení o poskytnutí automatického revolvingu

Vážený kliente,

v souladu se zněním smluvních ujednání Smlouvy o revolvingovém úvěru č. .......... Vám byl poskytnut automatický revolving (vz.čl. 4, smluvních ujednání).

V příloze Vám zasíláme nový splátkový kalendář, na základě kterého JSTE POVINEN provádět úhrady jednotlivých splátek.

Jedno vyhotovení podepsaného splátkového kalendáře nám LASKAVĚ odešlete zpět na výše uvedenou adresu.

Hodnota RPSN pro provedení revolvingu je rovna 51, 78 %.

Dál jsou tedy jako přílohy dva splátkové kalendáře, kde je uvedeno, že suma uhrazených splátek ke dni 23.4.2012 je 46 628 Kč.

Rozepsané splátky jsou od 15.2.2013 (to už jsem měla mít půjčku komplet splacenou) do 15.1.2017.

Co to JE? Ono jim jako nestačí kolik peněz jsem přeplatila? To chtěj hrabat dál? Já jsem řádný další peníze nečerpala a ani čerpat nechci!!! Chci se jich zbavit a už nikdy o nich nechci ani slyšet. Co mám dělat? Teď nejsem ve stavu, abych si to s nimi mohla jít osobně vyříkat. Snad tu bude někdo, kdo s tím má trochu zkušenosti a poradí mi, protože já už nemůžu ... ~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.