| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mamísku gratuluji tobě i Ondráškovi a k dobré duši....není nic ubožejšího. Teď abys vydávala více enrgie a ujišťovala své dcerky o tom, jak je miluješ. Takové lidi bych vraždila.

Moje zkušenosti s porodnicí...poprvé bych ocenila aktivitu a zájem, co o mě měli až podruhé, kdy jsem to ani nepotřebovala. Poprvé jsem měla císař, psychicky jsem na tom byla celkem blbě, chtěla jsem co nejdříve domů, malá neustále řvala, že si s ní nevěděli rady ani dětské sestry. Podruhé přirozený porod, ale zase komplikovaný. Atb jsem měla taky, ale času jsem měla dost. Kontrakce byly po 5 minutách a méně asi 10 hodin. Takže jsem ATB stihla fakt v klídečku. Neustále tam chodila asistentka, kontrolovala, ptala se na jizvu po císaři, ale je fakt, že za celý den jsem jsem šla rodit jako první a než jsem večer porodila, stačili odrodit další dvě, takže frmol to nebyl, snad proto mě malá tak trápila. Dětská sestřička si ji tak zamilovala, že za mnou chodila někkolikrát denně na pokoj, při kontrole děts. dr. mi řekla, ať ležím, že vše obstará a pořád se vymlouvala na to, že jsem si u porodu užila dost, ať odpočívám. Strašně pěkně na ni mluvila, nevím proč, ale nevadilo mi to, jen jsem si myslela, že bych za to byla ráda tenkrát poprvé.
Jedinou špatnou zkušenost jsem měla s jedním dr. na příjmu, když jsem tam byla den předem jako planý poplach (měla jsem kontrakce po 3-8minutách a jelikož jsem nerodila poprvé přirozeně, tak jsem nevěděla). Sestra, která mě pak druhý den přijímala, mě uvítala s úsměvem a že prý mě už čekali~t~ - vyvodili si to z ozev, které minulému dr. přišli o ničem, na špinění mi řekl, že mám asi hemeroidy - neměla jsem, byl fakt hnusný~4~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.