| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Něco trochu úsměvného v tom dnešním šedivém dni...
Dnes při odevzdávání 3,5leté dcery do školky se mého muže učitelky ptaly, kdy čekáme to naše miminko.
Muž mi posléze volal a byl totálně rozhozen :-)). Samozřejmě žádné miminko nečekáme, mně je 46 let, už ani další dítě mít po zákroku nemůžu (i když.. klidně bych měla~t~), už tak se mi poslední dcera narodila dost pozdě. Byl tak mimo, že se ani nezeptal ve školce na to, co chtěl :-))). Vysvětloval učitelkám, že se nám opravdu nic nenarodí :-)). Učitelky totiž slyšely dceru, jak docela detailně líčila jiné holčičce ze školky, že se nám narodí miminko.
Přemýšlím, co dceru k tomu výroku vedlo :-). Má dva dospělé sourozence, žijí už jinde, hodně často si vede sama doma rozhovory - "dialogy", při kterých napodobuje další děti a navozuje různé situace. Doma se jí hodně věnujeme, do školky chodí stále, tam si svých vrstevníků hodně užije, vydrží si i hrát doma sama, a vůbec je tak nějak celkově bez problémů. Byl to její první výmysl, tak jen doufám, že to nebude nějak pokračovat dál a nezačne si vymýšlet pravidelně:-).

Možná jí skutečně nějakej ten mladší sourozenec chybí..

Už je mi jasný, proč se na mě v pátek při vyzvedávání dcerky ze školky jedna učitelka tak potutulně usmívala ~t~.

Stalo se vám něco podobného?:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.