| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marci,
předsudek to je, když na základě toho, že je to hokejista, odvozuješ ty vlastnosti....
Já psala o situaci, kdy jsem zjistila, že hvězdičkami ve třídách jsou určité děti, které se podobně chovají, a o nich se následně dozvěděla, že jsou to hokejsti....a také to, že v té obci je opravdu dítě, co hraje hokej, jakousi vizitkou zámožnosti rodičů....~d~.
Jinak fandím každému klubu, kde to tak není....moc se mi líbilo, co psala o žákovském hokeji kamarádka, co žije v Kanadě....některé naše kluby (ten váš je nespíš jedním z nich) to dělají víceméně podobně....

Mně osobně jako dítěti vyhovoval sport dělaný závodně, tedy včetně tvrdších tréninků a hlavně víkendových závodů. A líbilo by se mi, kdybych jako rodič mohla něco takového prožívat znovu.... Jenže moje děti toto nemusí, i když pohyb mají rády....je ale problém sehnat kroužek, kde na to závodění "nehrajou". Povedlo se mi najít plavání při DDM....
Jo a jedna z dcer to má přesně tak, jak se ti to nelíbí, tedy spoustu kroužků "každý pes jiná ves" (tři hudební nástroje, dva sporty, skaut, chodila na angličtinu, pěvěcký sbor a debrujáry a strašně by chtěla přidat tancování, judo a čtvrtý nástroj ~8~). A fakt ji do toho nenutíme ~a~. Ostatní jsou "normálnější" ~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.