| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kytko, proc se z toho hroutis??? Jak kdyby nebyly jine moznosti nez skolka~e~
Ja mam teda jiny zpusob jazykove vychovy nez Fed, ale me v lete 6ti lete dite momentalne mluvi bez akcentu nemecky a cesky a to s beznou slovni zasobou odpovidajici veku /bez jakychkoliv chyb v mluveni a gramatice/, takze jsem ji tu aj uz slibila /touzila se ucit aj ve skolce/ a jelikoz nevim, co momentalne s tim a chci pro ni vzdelani-skola v cj /to je pro me nejtezsi jazyk z tech tri/, vyresila jsem to PC /rosetta stone/ a pak tu jedna diskuterka hodila tyhle stranky http://www.learningchocolate.com/ ,ktere me dite nadchly...takze si to obden sama otevre a pousti si sama temata jake chce. K tomu ma oblibene pisnicky na youtube na pocitani, fraze, abecedu, takze si tu i behem dne aj prozspevuje....v lete az nebude skolka asi zacnu jezdit k tete /15km od nas/, je americanka a jinak nez aj nemluvi. Takze proc ne takhle???? Tetu bych nahradila nejakyma hodinama s rodilym mluvcim, pokud by nebyla....ja bych kuprikladu dite do aj skolky nedala...za prve tu zadnou nemam, za druhe se mala potrebovala naucit cj a skolka co chodi je fakt uzasna a po zkusenosti s tou starsi, kdy jsem ji doma ucila cj jsem rozhodla, ze chci pro tu malou cj zakladni skolu...proste jsem vybrala dobrou statni~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.