| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj názor Tě asi nepotěší, ale osobně si myslím že takovýhle vztah nemá budoucnost. Mně by tohle taky vadilo, nevydržela bych s takovým člověkem. Všechno má své meze, a když píšeš že jí nechá aby se k němu lísala, tak to už je opravdu moc. On si musí uvědomit jestli jsi pro něj důležitější ty nebo ona, když vidí že tě jeho chování zraňuje a přesto jí neusměrní, a dokonce se ještě naštve, tak co asi můžeš pro něj znamenat? Pokud bys žárlivost potlačila je riziko že toho využije a časem by to mohlo mezi ním a jí přerůst v něco víc. Pokud ti nedá najevo že jsi pro něj důležitější ty, asi bych ten vztah ukončila. To je jen můj názor, každý člověk je jiný a co vadí jednomu, druhému nemusí dělat problém.
Já to měla doma zase tak: manžel (teď jsme spolu 9 let) hrozně žárlil na mého dlouholetého kamaráda, věděl že bych s ním nikdy nemohla chodit, ale hodně pro mě udělal, v nouzi se ke mně nikdy neobrátil zády... jen tohle stačilo aby na něj žárlil. A protože manžel (tehdy přítel) pro mě znamenal víc, omezila jsem návštěvy u kamaráda na minimum, na SMS jsem odpovídala jen sporadicky a ne v přítomnosti manžela abych ho zbytečně neprovokovala, později už jsme si popřáli jen k svátku, narozeninám či vánocům... Jednou jsme potkali manželovu bývalku, jednal s ní tak že jsem neměla nejmenší důvod žárlit, bavila se i se mnou stejně jako s ním a i na manželovi bylo poznat že nestojí o nic víc než běžný pokec. Manžel je v tomhle hrozně zásadový, to co vadí jemu, nedělá ani mě. Dokonce chtěl vyhodit fotky a dopisy od bývalých, což mě překvapilo že si to nechtěl nechat na památku, já svoje jsem vyhodit odmítla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.