| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny a prosím o Vaše případné zkušenosti.
Dokázal někdo změnit pohled na sebe samotnou, nevím jak to říct líp - hodnocení sebe sama?
Během posledních let se mi přihodilo pár zásadních věcí, které vrhly mé sebevědomí docela nízko, navíc jsem ho nikdy neměla velké.
Nechci čekat na žádný vnější podnět k tomu, abych si svoje sebe-vědomí zvedala přes někoho, i když pokusy zvnějšku i jsou, ale prostě na mne to nefunguje ~:-D, a když, tak stejně jen na chvíli.
Je mi přes 40, jsem VŠ, úspěšná v práci a podnikání, normálního vzhledu - ani atraktivní ani šeredka, celkově jsem dost oblíbená a lidé mě mají rádi. Nikdo z mých přátel, kterým jsem se i svěřila, tenhle můj stav nechápe.
Racionálně o sobě vím, že není potřeba se vidět tak "pokřiveně", jak se vidím sama, ale zhoršilo se to právě po velkém životním zklamání.
Dokázala jste některá sama nějakým způsobem docílit toho, abyste TO v SOBĚ vevnitř nějak přecvakla a viděla se tak, jaká doopravdy jste? Jde mi hlavně o fyzický vzhled. Nerada na sebe koukám do zrcadla, nerada si chodím nakupovat oblečky s tím, že mi stejnak nic nesluší....takovýhle stav jsem neměla ani v pubertě ~f~. Až se za to fakt stydím.
Povedlo se některé zapracovat na sobě tak, abyste byly normálně "sebe-vědomé" a vědomé si své hodnoty? Je to jen v mé hlavě, jak jsem říkala, ti kolem mě, co znají tenhle můj problém se sebou, nechápou...
Kdyby tak v té hlavě byl malý přepínač, to by bylo fajn ~s~
Díky moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.