| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn,
víš, co je divný? Nemám mindráky z mladých, krásných atd. - mám mindráky z těch, co objektivně vzato nejsou "nic moc", ale mají to, po čem já celý život marně toužím.
Když je některá holka krásná, tak chápu, že si najde fajn chlapa, protože tak to prostě je - chlapi jsou na ten design, co si budeme namlouvat. Ale u spousty průměrných až podprůměrných typů to nechápu a často se tím zaměstnávám... pořád hledám, v čem je sakra ta chyba?
Jsem ten naivní pitomec, který někdy v pubertě četl knihy jako "Namlouvání" (nedávno jsem si to znova vzala do vany) a podlehl iluzi, že ten vzhled nemusí být vždycky všechno, protože tyhle reálné příběhy dávaly jistou naději, že ani "ošklivky" nemusí zůstat samy nebo brát co je, že existují výjimky - chlapi, co koukají taky na jiné kvality než na kvality kastle. Asi koukají, když většina obyčejných holek v mém okolí partnery má, ale jaké to teda jsou, na to jsem zatím nepřišla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.