| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale mně je to taky fuk, pro mě je důležitý, abychom se měli s tím, s kým jsem, rádi a důvěřovali si, to je asi pro mne to nejdůležitější.
Jen jsem reagovala na tu odpověď, že kamarád sbalil VŠ a byla na ni hrdý. Spíš byl hrdý na sebe, "co" zvládnul.
Oni chlapi prostě ty ega maj, to soutěžení mezi sebou, honí se za výsledky, které jsou vidět a tak. Ne všichni, ale převážná většina, jsou tak nastavení.
Jak člověk vidí druhé podle sebe, já absolutně neznala chlapské myšlení, to až teď psolední dobou jsem do něj trochu pronikla, je to naprosto něco jinýho než to ženský, i když někdy je to promíchaný, ale některý věci prostě maj chlapi jinak. A s tím se musí počítat.
ale já neřeším manžela, řeším sebe a svůj postoj k sobě... ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.