| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

smirena jsem s tim, ze JE problem,

zacalo to loni v rijnu - ja mela jit do prace, napred dohoda o prac cinnosti, pote po skonceni matersky castecnej uvazek = bomba, u nas soukromy hlidanicko za balik, kde mi pani slibila modry z nebe = bomba. Po trech hodinach = AUTISTA. To jsem slysela prvne.

Potom dalsi zkouseny hlidanicko se stejnym vysledkem, ovsem po trech dnech. Pani nase trable znala, syn tam byl spokojenej, ale pri prvnim problemu pohovor, autista, totozne zavery.

Logopedka. Prvni sezeni - udelejte slovnik. Ano, mlcky si ho se zajmem prohlizel:). Druhy sezeni, dam ti figurku, kdyz zamnoukas, afekt na obou stranach. Prijdte tak za ctvrt roku = uz nechodte. Takze i tady jsem pochopila, ze neni logoped jako logoped, ze to chce nekoho, kdo to umi s triletakama a ne prvnakama trenovat r a ř. Ale pry je autista nebo adhd... Do normalni skolky ho nedavat. Takze dalsi soud z tramvaje.

Takze jsem si zvykla, ze tohle resime, slysime, meli bychom si pripustit, ze to problem byt muze.

No a pak mi pani na hristi doporucila tu logo skolku. Byla jsem tam, ucitelka na mne udelala opravdu dobry dojem. Ovsem nic neni 100%, pro rozhodnuti chteji ty papiry. A hlavne, uz jsem ostrazita, protoze viz. prvni hlidanicko - pani taky slibovala modry z nebe. Ale sama citim, ze malo deti, individualni a trpelivy prstup,to je to pravy, ne smecka aprvni dite, ktery je na rane.

No a tu APLU a rannou peci zacnu resit pristi tyden. Kamaradka ma opravdu autistu, mj. konecna diagnoza mu byla urcena v sedmi letech a to zacli vysetrovat v necelych trech, chodil do specialni MS a ted do normalni logo ZS a rannou peci taky vyuzivali.

Toz tak, proste placando gradno. A dik, ze si se mnou tridite myslenky, u druhyho autisty:) - neeee, to je vtip, uz budu vedet, jak na to. Paradoxem je, ze se nam pred sva roky bracha nebo segra nedarej...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.