| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, byla jsem ve stejné situaci před 5 lety. Bála jsem se postižení dítěte a chtěla jsem jít na potrat. Gynekoložka mě poslala ať to konzultuju na rizikové poradně v Brně na Obilňáku. Tam jsem jim dala výsledky z infekčního a řekli mně že nechápou co hysterčím, že podle těch výsledků není možné soudit na akutní toxoplasmozu. Tak zas já proč mně teda předepsali na celé těhotenství atb a tvrdili, že to akutní je. To zas že nechápou, že pro to neměli podklady, protože mně neudělali vyšetření na ten podstatný typ protilátek, aby vůbec mohli rozhodnout, jestli je ta infekce akutní nebo ne. Na rizikové poradně mně nechali udělat nové rozbory, poslali to do dvou různých laboratoří. Podle výsledků to nebyla akutní infekce a nasazení atb bylo naprosto zbytečné. Shoda u obou laboratoří.
Jo a na tom infekčním mně ještě předtím ty neplnohodnotné testy opakovali, ale ze stejnýho vzorku. To mě dost zarazilo, že neudělali nový odběr. Takže na rizikovém mně dr. řekl, že podle něho atb jsou zbytečná, ale že se mám domluvit na infekčním. Tam už jsem nechtěla jít, protože celý ten postup mně přišel neprofesionální a k tomu ještě arogantní jednání ...
Že se mně prý nediví... Tak jsem atb vyhodila v lékárně, dostala jsem doporučení na jeden kontrolní ultrazvuk navíc, malá je zdravá..
Nespoléhej na 1 doktora, ověřuj, prověřuj.... Nasazení atb může být oprávněné, ale nemusí..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.