| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chválím ti tvůj přístup, je dobře že na o myslíš
Nicméně mně to na devítiletou naopak přijde pozdě ... kupříkladu já měla v 9 menstruaci, rodiče mě chtě nechtě poučit museli. Menstruaci mají teď holky čím dál tím dřív, takže jí to třeba brzy čeká a bude na všechno okolo koukat jak z jara.
Neumím si představit, jak popsat vztahy mezi nezletilými bez technických informací. "A mají se rádi ..." jí už asi stačit nebude a hlavně taky proto, že jí chceš uchránit od něčeho, co jí ani nevysvětlíš. Jak tedy má vědět, co je špatně a před čím jí chráníš?
Popsala bych jí stručně, ale otevřeně základní kameny rozmnožování - menstruace, ženské pohlavní orgány, pohlavní styk, početí ...
A hlavně bych se věnovala tomu, jaká slova a dotyky mohou někam vést a co dělat, pokud se k ní někdo bude chovat takovým způsobem, který se jí nebude líbit. Třeba si i vymyslet konkrétní situace. Tábor, park, co říct dotěrnému kamarádovi, drzé kamarádce, ke komu jít pro pomoc ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.