| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Báro,
tak u mě by možnost mít další dvojčata bylo to jediné, co by mě přesvědčilo, abych do toho ještě šla ~f~.
I když teda dneska, když brácha vezl syna na fotbalový kemp, tak mě to chytlo hodně intenzivně, já bych tak strašně chtěla mít kluka, nejlépe dva ~f~.
No smůla, používáme tu nejlepší antikoncepci, která neselže, dokud si člověk nenajde milence, což u mě nehrozí, takže se nehoda stát nemůže....na neposkvrněné početí jaksi nevěřím.....

No a jasně že vše je rozumové, už takhle jsme občas dost na nervy, někdy jde o peníze, někdy o zvládání výchovy....takže že bych se tím trápila, to ne....

No a k zakladatelce:

Nebyla jsem v úplně stejné situaci, protože my čtvrté dítě chtěli, ale byli jsme dohodnutí, že až za pár let, až ty tři trochu odrostou (mezi nejstarší a dvojčatama je 17,5 měsíce) a než jsme vyřešili antikoncepci, tak jsem byla těhotná....a to naše frekvence sexu byla jen nepatrně vyšší než je teď ~d~. Prostě jednou stačilo....
Takže jsem to také chvíli rozdýchávala, ale interrupce je pro mě nepřijatelná a není v tom nic, nejsem věřící, nemám za sebou žádnou negativní zkušenost, ale prostě kromě zdravotního rizika pro mě, kdy by hrozilo, že už narozené děti přijdou o mámu, bych na ni nešla ~d~.
Takže nezbývalo, než se s tím smířit, zvládnout to i přes brzy propuknuvší manželskou krizi, smrt táty a o tok a půl později i mamky....
A je to dobré, fakt, jsem hrozně ráda, že toho našeho benjamínka máme....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.