| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No mě dala zabrat dcera včera v autobuse. Jeli jsme na hřiště a před nás si sedla nějakej umaštěec a dcera nasála nosíkem a povídá-mami ty jsi si prdla?? ~8~~8~~8~
I když to nebyla pravda, tak jsem byla rudá až na zadku.
Nebo jsme potkali paní asi čerstvě po trvalé a ona na celou ulici-podívej, ta paní má na hlavě natáčky~8~
Nebo ve školce má dva Honzíky, jeden pořádně zlobí a ten je zlobivý Honzík a potom je tam jeden Rom, ale skvělej klidnej klouček. A potkali jsme se s ním u dr a dcera na celou čekárnu-jé to je černej Honzík ze školky. To mi bylo hanba~f~. Tak teď už říkáme zlobivej Honzík a Honzík.
A manžel když jí zlobí nebo jí provokuje tak ho taky zpucuje-Davide, no to snad už přeháníš!!
Jo a manželovi říká jménem, jenom když se jí stýská, tak se ptá na tatínka a pokud jí naštvu já, tak mě taky oslovuje jménem. Jakože to u mě je v pohodě-taky jí neříkáme dcero, ale tchánovci to skousnout nemohli~t~
No je toho spoustu, má pořádně prořízlou pusinu, tak si užijeme.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.