| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,
promiň, že píšu až teď, teprve teď jsem se dostala k počítači. to víš, nakoupit, uvařit, pak jsem dala pračku atd., taťkovi uvařit na sobotu polívku atd.

Zírám, jaks na to kápla~;) - jo, šli jsme k té zaskakující dr. a zkonstatovala tu virovou angínu. Vůbec netuším, co to je. Znám jenom "normální" angínu, kdy jsou vysoké horečky, rudej krk, případně bílé tečky a na to jsme vždy vyfásli Ospen. Doktorka ho poslechla, podívala do krku a řekla, že je to ta virová angína, antibiotika jsme nedostali žádná, prý jenom něco na cucání, citron do pití, klid, nikam nechodit atd. Příští týden k ní na kontrolu, od zítřka mám ošetřovačku, tak ji stejně budu potřebovat ukončit.

On toho ale moc nevycumlá, nejí a kňourá, že ho to furt bolí. Pořád se mu do toho krku dívám, ale tam je to pořád stejné, mandle stažené, bledé, oblouky zarůžovělý a na nich takový bílý tečičky, ale není jich moc. Trochu vycumlá Coldrex s medem a citronem, ale po chvilce to stejně nechce. Na noc mu dám Nurofen.

Jinak teplotu nemá a neměl, teď jsem ho měřila, Nurofen mu dám spíš na bolest, aby mu to trochu uvolilo. Jo a stříkám mu Vincentku a Stérimar, protože si myslím, jestli nemá spíš nosohltan.

Taky si občas stěžuje na ucho - to právě mám strach, už jsem volala dr. na ORL, prý můžeme zítra přijít, ale hrozně dlouho bychom čekali, má nazvaných x-lidí, ale akutní případ by vzala, ale s čekáním. Dneska v ordinaci nebyla, tak jsem se dovolila zavolat jí na mobil.

Jdu tady pročíst na diskuzích, co to je ta virová angína, nikdy jsme to neměli.

Dojanko, s Elinkou - a jak reagovala u toho moře? Tam se nedrbala, nic jí nesvědilo? Taky nechápu, co to může být~d~

Lipoo, a kdy máte odjet?? Tady ty blicí věci mívá starší, ale naštěstí tak 1x do roka.... Držím palce~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.