| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ještě jsem se vztekla z telefonátu s tchýňkou. ~q~ Já jí vždycky jak dobrák volám, jak se má a co je novýho, aby si nemyslela, že jí nezavoláme. To ona byla x-krát nakrknutá, proč jí nevoláme, že ani nezvedneme telefon apodobně - to už máme taky za sebou..... Tak jí volám, říkám jí, jak je s Bédou, vždycky to říkám jasně, srozumitelně a ona se mě na konci telefonátu zeptá: "A má teplotu?". Bych vraždila - za každou větou jsem opakovala, že jsme tohle ještě neměli, protože žádnou teplotu NEMÁ a ona se pak zeptá na teplotu. ~q~ Tohle je mimo moje chápání - ale zase když si uvědomím, že svoje děti ona vlastně nevychovávala, vše obstarala manželova babička, tak se zas až tak nedivím.

To je něco jiného než moje mamka - ta byla až do posledka naprosto jasné mysli, vše jí okolo dětí bylo hned jasné, na všechno měla odpověď, svoji zkušenost, pamatovala si, jak to bylo s náma, když jsme byli malí a nemocní...vždycky říkala: "Ten Béda, vždyť to je to stejný, jaks bývala nemocná ty, prosím tě. Taky furt antibiotika, ještě před školkou a mandli ti vytrhli v necelých 3 letech." Prostě na všechno měla odpověď, reagovala. Kdežto tchýňka - to je jedno velký kulový (pardon).

Ale já už se na to vykašlu - já jak dobráckej vůl jí vždycky volám a manžel jí sám od sebe nezavolá nikdy!! Vždyť je to její syn, tak by on měl mít zájem jí zavolat, co je novýho, ne?? Ale zase - nedivím se. Tchýňka se brzo rozváděla, dokonce několik let bydlela jinde a manžela s jeho ségrou opravdu vychovávávala se vším všudy babička, tak se nedivím, že ani nemá potřebu jí volat. Ty vztahy mají někde "jinde" než třeba já jsem měla s mamkou.

Ach jo, tak jsem se aspoň vykecala, hned je mi líp~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.