| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

to je mi Jindry líto, ale snad se z toho dostane včas - než odjedete na tu dovolenou. Pro mě osobně je bolest v krku horší než cokoliv jiného, na krk trpím odmalička - těch angín co jsem měla jako malá. Hrůza. Mám alergii na penicilin, tak do mě ládovali různý tetracykliny apod. Já mívala angíny i 10-krát do roka, ale na žádné mandle jsem nešla, na to byla moje máma hrozně vynervovaná, V ŽIVOTĚ by se mnou nebo se ségrou nikam nešla, pokud by to nebylo životně nutný.

My jsme teď museli zalézt, u nás prší, děda zavařuje venku pod střechou okurky, už má 65 sklenic a okurky na poli mu chrlí úrodu dál a dál. Už neví, co s nima. On toho vždycky zaseje víc, všechno se mu "chytí" a pak to nestačíme zpracovat. Rajčata už mu taky začínají. Letos jich má "jenom" 120 keříků, loni to bylo 132. Jsou to pak tuny rajčat. Kdybys byla někde poblíž, ráda bych ti dala domácí rajčátka, jsou fakt výborný. My to vůbec nestačíme ujíst, ale dědovi je líto nechat políčko ladem, tak vždycky nakoupí sadby, jemu se opravdu vždycky všechno "chytne" a děda pak lítá po zahradě a nestačí otrhávat.
Ëlinka je už tak zmlsaná, že z těch rajčat vyjídá lžičkou jenom ty zrníčka se šťávou a zbytky házíme sousedovic slepicím.~f~

Teď navečer, jestli přestane pršet, tak bych ráda s holkama na kola, kousek za vsí je veliké pole s mákem, tak si vezmeme košík a zkusíme uloupit pár makovic, doma z toho vyklepeme mák, je úplně jiný než ten, co prodávají v krámě. Takový slaďoučký. Snad nás někdo nechytne.

Už jsme byli takhle loni s dědou i babičkou, my v poli, když jelo nějaké auto, tak jsme se skrčili pod makovicema - holky, nevěřily byste, co je u kraje toho pole nařezaných makovic, jak z toho ti narkomani berou tu bílou šťávu - ještě z těch nezralých zelených makovic.
Když chceme uříznout makovici, tak skoro každá nakraji je naříznutá.~o~

Tak hezké odpoledne všem a Gerberce moc držím palce, aby se kluci brzy zotavili. Určitě napiš.~;((~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.