| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jendou nevědomky nabonzovala sestru na diabetologii. Měla jsem půjčený glukometr kvůli těhotenské cukrovce. Ale než jsem se s ním naučila zacházet, dost lístečků jsem zničila. No a tak jsem se sestry ptala, jestli se v tamní lékárně dají dokoupit další (jedno balení na pojišťovnu už jsem vyčerpala). Prý ne, že to musím koupit u nich. Tak sjem bez řečí sestře vyplázla 400,- za krabičku lístečků a za chvíli šla k Dr. Ta mi předepsala inzulin a řekla, že kvůli tomu mám nárok na další 2 balení lístečků od pojišťovny, když se budu muset častěji měřit. Tak jsem jí řekla, že jsem si před chvílí jednu krabičku koupila u sestry.
"Jak koupila? Vy jste jí za to dala peníze?"
"Ano, dala jsem jí 400,- za krabičku lístečků. Říkala, že to jinde než u ní koupit nejde."
"To slyším prvně." A odešla do sessterny. Vrátila se za asi za 2 minuty, že mi sestra peníze vrátí a dostanu 2 balení na poukaz zdarma.

Evidentně sestra kšeftovala s lístečkama do glukometru, který dostali zdarma jako zkušební nebo jako "provizi" od dealerů a Dr. o tom neměla ani páru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.