| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mám ten samý problém. Naposledy se to doktoři pokoušeli léčit v 8.třídě základky kdy jsem byl týden v nemocnici na vyšetření a pozorování. Ani nevím jestli určili nějakou konkrétní diagnozu ale nejspíš ne. Pak jsem byl zas něco přes týden na pozorování ve vojenské nemocnici na psychiatrii když jsem kvůli tomuhle problému dostal asi 4.odklad vojny. Tam jsem se pomočil za těch několik nocí asi 2x schválně abych tu modrou dostal protože tam jsem se celý dny doslova válel a v noci chyběla jakákoli únava co by zabránila se na malou vzbudit. Teď je mi 32 a tak nějak jsem se s tím možná i naučil žít. Až do teď kdy u mě nastálo bydlí přítelkyně a parkrát se mi to stalo po jejím boku. A pokud je navíc před spaním nějaký delší sex, stane se mi to téměř zaručeně a když ne, letím v noci minimálně 5x a někdy se nad ránem stejně nevzbudím. Rád bych to nějak vyřešil ale znovu podstupovat zdlouhavá a nepříjemná vyšetření...
Navíc si hospitalizaci nemůžu dovolit kvůli práci. Jenže když teď zajdu za urologem nebo nefrologem bude chtít mít na stole výsledky vyšetření novějšího data než někdy před 15ti nebo kolika lety. Zkusím asi obvodní dotorku aby udělala nějaký výpis ze zdravotní karty a pak toho homeopata. Jinak nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.