| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

olikro, a co kdybys jí třeba upekla dort?
moje hodně dobrá kamarádka měla loni 40cetiny - shodou okolností dva dny před mým manželem.. jí jsem nakukala, že peču dort manželovi a jemu, že peču dort pro kamarádku.

Bohužel nemáme moc peněz, ale ona byla z dortu nadšená, byl to menší dort ve tvaru srdce a říkala, že dort nedostala už dobrých 25 let. Byla to taková blbost a momentální myšlenka.. ale ona z něj byla opravdu unešená, ani jsem takovou reakci nečekala..

jinak bych možná kamarádce koupila něco ke kolu - třeba světla, taštičku na kolo, přilbu, rukavice, nebo něco co by užila.. nebo třeba poukaz na servisní prohlídku kola, nebo gelový potah na sedátku, softshell bundu na kolo - zrovna mají v akci v lídlu, nebo třeba nějakou hezkou knížku, pokud ráda čte.. nebo nějaký decentní třeba stříbrný nebo z chirurgické oceli šperk - na ruku náramek, nebo na krk s přívěskem.. já kupovala teď k 18 a už nevím co to bylo, ale byl to symbol štěstí a pěkného života. a životní síly.. už přesně nevím jak se to jmenovala.. ale vypdal zajímavě a obdarovanou taky moc potěšil.

tady je foto toho dortu


nebo já ještě teď hodně obdarovávám, dělám takové netradiční ručně vyráběné vánoční ozdoby, a tak dávám to, všem se to strašně líbí a mají z toho velkou radost.
kdybys chtěla, ráda ti klidně na míru barvy a tak udělám. kdyžtak se ozvi na mail
tady je taky foto na ukázku

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.