| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lipuško, děkuju za odkaz. Škoda, že už je máme doma. Jinak ceny tam mají úžasný, tak aspoň pro příště. Já vůbec netušila, že Prestige prodává i někdo jiný než Moleda. Ještě jednou díky za odkaz ~x~.

Holky, a jak jinak se máte? U nás se teď trošku zatáhlo. Elince přijely zase ty dvojčata, tak byly přes 2 hodiny v bazénu. Eli, jak je silnější, tak jí to nevadí, ta nemá modré rty, ale ta holčička i ten klučík měli pusy jak od borůvek (i když bazén má 28), tak jsem jim dala ručníky, vylezli z bazénu a šli se oblíknout do chaloupky, co měly naše děti na hraní - je dřevěná a je tam teplo a pak se šli najíst - ten jejich "strejda" jim hřál nějaké nudle s masem.
Eli jsem umyla hned vlasy a teď že má taky hlad - jak ty děti vylezou z vody, tak by snědly krám.
Co myslíte - bude ještě teplo do konce srpna? Letos bylo léto tedy opravdu hodně teplé, myslím, že takové dlouho nepamatujeme, pokaždé vždycky červenec proprší a letos fakt samý vedra až na pár výjimek.

Gerberko - a jak vy se máte? Co kluci? Představ si, že Elču včera bolelo v krku, já už zase šílela, ale mě taky začalo bolet v krku, tak jak jsem byla včera se Šárkou v té Praze, tak jsem koupila v lékárně obyčejný Celaskon 100 a ještě v té Praze jsem do sebe dala 20 tablet celaskonu ~f~, vím, že se u něj nedá předávkovat, já ho miluju odmalička. Tenkrát jsem ho dostávala na středisku od doktorky, já měla pořád ty angíny, tenkrát byl myslím v takových pytlíčkách a já jich nacpala do pusy 10 určitě, no a Elče jsem jich dala včera večer 5 a dneska ráno taky 5 a musím zaťukat - krk přešel. Nevím, co to bylo, ale my taky dlouho sedíme venku večer - i do 22 hodin, my hrozně milujeme tyhle letní večery, ale pak už se udělá chladno a asi se přihlásil krk. Snad jsme to zažehnaly.

Všechny moc zdravím a napište ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.