| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den, mam asi dost zvlastni problem.. s pritelem jsme spolu necely rok, mame uzasny vztah, skvele nam to klape, moc si rozumime a milujeme se. Jen ja mam trosku problem, ze jsem asi az moc zarliva. Nedelam zadne sceny, nic, pritel na mne vzdy pozna, kdyz nejsem uplne ve sve kuzi, tak to vyresime a je vse v poradku. Jako vrchol mi ale prijde, ze zarlim na jeho sestru. Vim, ze je to blbost, ale nejak se nemuzu premoct. Zda se mi proste zvlastni, ze se zajima o jeji sexualni zivot (jestli uz spala s klukem a ze ho to zajima). Prislo mi taky divne, kdyz ji rekl, aby mu ukazala nove spodni pradlo (dostala od nas poukazku na spodni pradlo). Mozna to prehanim, snazim se to neresit, ale dost me to uvnitr hloda. Nic jsem mu nerekla a ani se nechystam, pripadala bych si dost blbe. Zkousim s tim bojovat sama, ale nejak to nejde. Sama mam starsiho bratra a mame spolu skvely vztah, ale tohle mezi nami nikdy nebylo.. Dekuji za jakykoliv komentar.. :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.