"Řeč je ze začátku hlavně o tom,jak vyjádřit své potřeby a proto mají být slova jednodušší,aby je mohlo používat i velmi malé dítě,neznám žadné dítě,které by mělo problém s odnaučením a přechodem na normální mluvu,to příjde samo."
Jistěže NE. Ale pořád mi nikdo nevysvětlil, proč a v čem je např. "jednodušší" slovo HAČÁ než SEDÍ. Dokonce bych si troufla říct, že HAČNI si je složitější než SEDNI si. Nezaměňovala bych spontánní zvukové projevy dítěte a zvenčí implantované výrazy. A žádné dítě nezačne samo od sebe říkat HAČÁ, pokud to někde předtím neuslyší.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.