| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lei - asi Ti každá napíšeme něco jiného.....ale určitá vodítka Ti poskytnou i rozdílné názory.
Na hlídání je u nás nejlepší plinečka, která se prostě dá a nijak už se nemusí nic odepínat připínat - prostě manipulace jako s papírovkama.
Uplně super je u nás BabyBeeHinds Magic - mám jednu a teprve asi 14 dní - tedy jako bambusová ještě ani nemá potřebný počet praní na zvýšenou savost a už vede- má kapsu, takže vkládacíbambusová plinka je schovaná, je na patentky, nehrozí oděrky na bříšku a na zadeček přijde fleec , který vypadá opravdu suše i u nacucané plinky - manžel byl celý nesvůj, že mu dcerka půl dne nečurala - provozujeme částečně bezplenkovku - tu babičky i teda taŤka zvládají skvěle - nás tyky vlastně vysazovali časně.....a že do hrnečka taky nic a plinka stále suchá až pak mne napadlo mu říct ať sáhne dovnitř plinky- a byl klid - plinka byla nacucaná a naštěstí i po jen 1 praní první nápor vydržela.....
Anyvy - super savé, štíhlé - jen s dvojíma vkládačkama - pokud se nějak při nachystané plince rozloží, může mít ¨hlídání problémy
POp in - zase připínací a odepínací vkládačky - bezva na schnutí, ale jak se třeba i srulují - docela dost tenké vkládačky tak zase může škrábat patentka na připínání, nebo nálepka na praní suchého zipu
pomíjím náš osobní problém gumiček - máme z gumiček i z oděvu otlaky - příliš citlivá pokožka, což už je skoro v roku lepší než u novorozence, ale problém úplně nevymizel, pro nás je naprosto nejlepší snajpí šálička nebo šáteček a do toho čč- to teda zvládají všeci, kdo hlídají, ale moc rádi to nemají....jen babičce se to třeba po 1. zdálo málo a nacpala mi na šáličku ještě další svrchňáky......
Gaga - sama nemám, ale praní je doporučeno jen na 30, holky tu píší, že perou na 40 - 60 a OK, chci pořídit na zkoužku, pomíjím šití v Číně - to mají i jiné zavedené značky...
Mám Mommys Touch - používám jen na to hlídání, cesty a již na 4. dítě! - OK,ale můžou při častém používání provlhat
Bumgenius - mám jednu (ono je jich víc druhů, dle asi roku výroby - tu mou mám dřív koupenou, nenašla jsem již ten druh , suchý zip)- ta mi teda přímo protékala - dokonce u p. Dr. - kdy jsem se jako chtěla předvést - normálně to teklo u novorozence(přes 4 kg), přímo z plinky na podlahu - viditelně byla naprosto OK, ale jak do ní dorostla, tak už je skvělá, ale jako mimčům mimčatým nám protékala naprosto pravidelně
Totsbots - suchý zip - OK, dobrá savost, vkládačky do vnitř - pro ¨hlídání jednoduché, na schnutí OK i když jsou s bambusem
pak když bych náhodou neměla už přímo AIO mam 2 kapsovky
Swadlébees
Babyidea - oboje ovšem můžou i po vyložení bambusem protéct, spíš pod větší dávkou staršího dítěte - steče to po fleecové vrstvě - kamarádka je milovala jako svrchní kalhotky na čč, ale pro případ nouze taky dobré - jsou už nachystané a manipulace pro hlídání je jednoduchá.
Hlídání má raděj sucháče, praktičtější jsou patentky
Všechny naše 4 děti měly ořes 4 kg - 3. syn dokonce skoro 5 (4 ,87), ale pak tak moc nepřibírají...v roce 12 kg ne!!!tak nám AIO vydržely od novorozence do odplenkování vždy jednovelikostní.
Opomenula jsem Imse vimse AIO - sucháče nás pěkně potrápily - jenask jsem je museli reklamovat - úplně se odpáraly, ale pak nám strašně dřely bříška ovšem jako jedïné nejdéle byly dost - nejstarší syn měl problém v noci s čuráním - dodnes(8 let) když se probudí neví kdë je a musím na WC směrovat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.