| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska jsme byli u dětské s 10 měsíčním synem.Potřebovali jsme předepsat inhalátor na astma (Ecobec a Ecosal). Malého jsem nechala hned poslechnout, jelikož se mu zase dýchání zhoršilo a museli jsme opět začít dávat Ecosal na úlevu. Dr poslouchala a že to je špatné, že má oboustranný zápal plic~8~ Bobek je v pohodě, je veselý, hraje si normálně, leze, skáče, jí i pije v pohodě....teploty nemá. jen se mu hůř dýchá a ševelí(hrčí) to v něm. Rýma a kašel je taky, ale to jsem přikládala ke změně počasí- nachlazení.
Vypsala mi hned žádanku do nemocnice, že pokud se něco zhorší, tak máme jet na dětské. Napsala nám ATB a ecosal máme opět dávat 3x denně 2 vdechy co 20 min. Ve čtvrtek jdeme na alergologii na 3 měsíční prohlídku. Nemám prý nic rušit, že si ho tam dr prohlídne a pak s výsledky se mám stavit.
Pořád si říkám jestli to přeci jen není přehnané? Oboustranný zápal plic? Nepotřebovat ty inhalátory, tak bych k dr ani nešla. Jsem špatná, že jsem nepoznala tak zásadní zdravotní komplikaci u syna? Ne že bych dr nevěřila, ale přeci..... Všude čtu, jak dítko bylo apatické, mělo vysoké teploty....ten náš bobek nic....
Co vy na to ?????

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.