| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj pokusim se tě povzbudit. Mám ještě o 3 roky víc jak ty a TE mě čeká za týden, taky jsem váhala. ATB sice "jen" třikrát do roka, vždy to samé-streptokoková angína-hladký průběh, atb mi vždy zabraly během 2 dnů, bez horeček, jen bolest na mandlích. Nicméně stále mandle pobolívají a citím, že se angíny stále stupňují. Navštívila sem ORL /Kladno, dr. Hanuš, údajně jeden z nejlepších daignostiků/, zaskočilo mě, že kontrola proběhla bez odběru krve, pouze mi něco zkoumal na mandlích /dle mého obvodního lékaře není více nutné, pokud si je dr. jist/. Diagnóza chronická angína, hmis v mandlích, moje mandle už v tělě neplní žádnou funkci, jsou pouze zdrojem infekce,jsou zjizvené, TE není nutná neboť zatím zánět nezasahuje do jiných orgánů, ale doporučena, prý mi zlepší kvalitu života. Rok jsem váhala, po té, jsem měla od té 3. atb jsem se odhodlala, protože mi nebaví stále se koukat do krku, jestli budu nebo nebudu mít angínu, strachovat se pokud někam jedu, neustále mít při sobě atb pro případ záchrany atd. Někdo píše, že to je horší jak porod, někdo naopak že se nejedná o nic hrozného, co by se nedalo přežít /uopřímně ani nechápu, proč ti lidé píší o tak hrozném zážitku i když třeba byl, těm co na to jdou stejně nepomůžou/. Takže držím palce, ať vše dopadne jak má a pokud budeš chtít napíšu pak svojí zkušenost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.