| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám ráda hřbitovy, jsem melancholik, je tam klid, dá se pěkně rozjímat. Nicméně v noci by mě tam nikdo nedostal ani za nic. Na hřbitově u letiště jsem se octila proto, že jsem si tam byla umýt boty od bahna - nechtěla jsem tak do autobusu ~8~

Už bylo skoro šest, nikdo tam nebyl, moc se mi tam nechtělo.Před hřbitovem byla pumpa, po asi minutě mi došlo, že z toho fakt nic nepoteče.... :-))) Na hřbitově jsem našla spadlé vajíčko s mrtvým holátkem uvnitř, bylo mi to líto... Vzadu jsem opravdu našla kohoutek a věřte že i ta ledově studená voda mě potěšila, umyla jsem boty i nohavice :-) Pak jsem si sedla na chvíli na lavičku a tam leželo už nejen vajíčko, ale rovnou mrtvý ptáček (taky holátko), no to už jsem toho fakt měla dost a rozhodla jsem se okamžitě tohle místo opustit... Chtěla jsem mít památku na ten den (nesouviselo s hřbitovem) a že si tedy u stromu u východu najdu kamínek nebo tak ..no viděla jsem tam pár malých kulatých kamínků, ale už jsem měla takový podezření a radši vzala klacek na to - no a byly to zuby...
V tom vchází hrobník, s pejskem a vozíčkem s trávou :-) Jako ve filmu ~t~ Nebyla jsem si jistá, jestli je to hrobník, napadla mě věta "vy jste tady odsud", ale pak mi to přišlo takový divný, tak jsem jen pozdravila a on, že bude za chvíli zavírat... Tím tedy potvrdil, že je zaměstnanec a já povídám: "Máte tam nějaký zuby" "Cože?" No támhle u stromu máte nějaký zuby, to nejsou doufám lidský"
A on (vzal to do nějakýho listu): "Ne, to ne.. ..to...to ...to je.. no nic, já to tam vezmu někam spálit"
A bylo mi jasno ~t~

Že jsou zuby opravdu lidské, mi podle fotky potvrdil kamarádův táta zubař :-)
A teď dotaz - to oni asi vyryli staré hroby a půdu použili na záhonky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.