| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já používám látkovky částečně na syna - od narození do cca roka byl téměř výhradně na klasických čtvercích (novosklad) a PUL kalhotky, později vlňáčky, na cestování jsme pak měli AIO Imse vimse. Cca v roce mi z toho vyrostl a mě se moc nechtělo investovat, tak používáme na doma čtvercovky narovno + vlňáčky, na ven jednorázovky. Ale každému miminu i mamince vyhovuje něco jiného. Zkoušela jsi nějakou prezentaci látkovek? Já byla, než se starší narodil a nestačila jsem zírat, kolik toho je. Jinak - látkování mi naprosto vyhovovalo a plánuju to s miminem praktikovat stejně. Kdyby Tě něco zajímalo, klidně se ptej, ale je pravda, že mám zkušenost jen s minimem toho, co je na trhu.

Gratuluju k miminkám, ani nevíte, jak vám závidím, že už to máte za sebou. Já jsem po dnešní kontrole pěkně hotová, neb mám zase blbý tlak - takže zítra znova na kontrolu a hrozí, že si mě tam nechají (stejně jsem to měla i loni - nakonec jsem tam byla 14 dní). Docela se bojím, jak na to zareaguje ten náš závislák, neb je ještě částečně kojený, navíc nevím, jak pořeším hlídání na takovou dobu :( manžel si vzít takle volno v kuse nemůže :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.