| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem na ty plíny koukla, vypadají celkem dobře, vzhledem k materiálu budou i dobře schnout. Já teda vybírala bavlnu, bambus nebo len - což jsou dobře savé přírodní materiály, ale schne to fakt dlouho, zvlášť v zimě. Ono je to vždy něco za něco. S těma dalšíma plínama jsi to udělala dobře, já měla taky těch nejmenších několik druhů a stejně jsem nakonec skončila na těch čč a imse vimse, ale třeba ségra z nich nadšená nebyla a používala nějaké jiné - opravdu je nejlépe pozkoušet, co vám sedne a nejlíp mít v záloze i jednorázovky (i když já ten záložní balík nakonec věnovala kamarádce :) )


Slunečnice,ještě kojíš?Píšeš ,že to bude asi jako loni,to máš doma ještě malé batole ?
Tak hlavně at je tlak zítra lepší a nenechají si tě tam,to je snad nejotravnější,když musí mamča ležet v nemocnici ,držím palce

Slunce, jo ještě kojím, ale jen tak spíš jako rituál před spaním - mlíka je málo, takže prďola dostane flašku a pak si ještě trochu cucne ode mě, ale někdy se mu podaří usnout s tatínkem i bez kojení. Bohužel jen někdy :( Jinak prckovi je 16 měsíců :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.