| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evánku, (img src=adresa obrázku) místo () tyto <> ~;) Aspoň doufám ~j~

Hurááá, mám burčák!!! ~b~

U nás probíhá dramatické zvykání na druhý stupeň ZŠ. Honza šel z extrému do extrému ~8~ Z žáčka co udělal jen to nejnutnější, obvykle až po několika výhrůžkách a navzdory své inteligenci proplouval s průměrným hodnocením se stal přehnaně zodpovědný student. Před půlnocí chodí s brekem, že nemůže usnout, nemůže přestat myslet na školu, bojí se že učení nezvládne a že hlavně nesmí onemocnět, protože dohnat i jediný zameškaný den by bylo nad jeho síly. V deset večer ještě chodí s prosbami, abych ho znovu vyzkoušela a vyžaduje dřívější budíček, aby se stihl ještě doučit, co neumí dost dokonale. Ale snad už se zklidňuje, krom nespavosti ho bolelo břicho a bylo mu permanentně blivno, to už se hodně zmírnilo. Je mi ho líto, mluvíme s ním horem dolem,ujišťujeme ho, že chápeme náročbnost situace a počítáme s tím, že mu to všechno hned nepůjde na 100% a nebudeme z občasného zapomenutí úkolu nebo pětky dělat vědu, ale moc to nempomáhá. Myslím že problém je v matikářce, hrozně si potrpí na úpravu, což je pro našeho dysgrafika problém. Na jednu stranu ji chápu, ale taky mi to docela zavání přehnanou buzerací. Uf, jsem se rozepsala, omlouvám se.

V pondělí jsem zažila svoji první kontrolu z hygieny a prošla bez ztráty kytičky! ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.