| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Letáky doručuji pro několik firem a nedovolila bych si hodit letáky do schránky, kde je jakkoliv napsáno, že tam letáky nechtějí. Proto se divím, že si to tam dovolí distributor vhodit. Pokuty třeba u mně jsou docela velké. Nevím z jakého města jsi - pokud z Prahy, tak některé firmy vím kdo doručuje, na ty doporučuji se obrátit. Jinak často to bývá napsané na letáku, kdo pro ně doručuje, nebo na koho se obrátit při problémech s distribucí letáku.

Já mám nejradši paneláky, kde mají různě odkládací prostory - skříňku, košíčky ...., kam se letáky dávají (zabere to míň času, než když bych to měla doma skládat po jednom a házet zvlášť do schránek). Problém je, když přímo objednavatel letáku vyžaduje, aby se letáky dávali do schránek a nesmí se dávat do těch košíčků. To se potom skoro modlím, abych nikoho moc nepotkávala, protože lidi samozřejmě nadávají, že tam na to mají odkládací prostor a já jim to cpu do schránek.

Letáky doručuje několik větších firem a potom různě soukromníci, kteří si je doručují sami, různí dealeři, obchodníci s nemovitostmi ......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.