| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, (naše stará parto):-),
moc vás všechny zdravím a moc ráda vás tady vidím. Já sem teď moc nechodila (myslím do naší diskuze), protože musím zaťukat, zatím se "držíme", ale bojím se to nejenom vyslovit, ale i napsat.
Hodně teď děláme kolem baráku - sekání trávy, včera nám soused zoral pole, dnes budeme česat jablka, se ségrou chceme o víkendu přesadit rybízy, protože je máme až nahoře na zahradě a ona tam s manželem staví, tak tu budeme jak na Sausforku v Dalasu :-) (jsem za to moc ráda, alespoň tu na stáří nebudu sama, vycházíme spolu hezky, i když jako děti jsme se hrozně hádaly).

Elince umřela andulka (asi před týdnem), tak jí udělala maličký hrobeček na zahrádce, zakopaly jsme ji a hrozně moc si přeje další andulku. Ve třídě má spolužáka, který má dědečka, ten chová andulky, tak má slíbené mláďátko na zimu. Naše andulka byla špatná asi měsíc, byla jsem s ní na veterině, protože měla silný průjem (nechápu, kde ho chytla, když mezi ostatní ptáky nepřišla vůbec do kontaktu, ani ven jsme ji nedávaly). Byla moc špatná, antibiotika v kapičkách jí nezabíraly, Eli to moc oplakala.

Jinak Šárce se daří dobře, učení je až nad hlavu, fakt se skoro pořád učí - protože mají třikrát týdně odpoledňák, v úterý 9 hodin v kuse - hrůza a každý profesor je chce vybičovat k maximálnímu výkonu a to není v lidských silách se všechno našprtat na 100 %. Ona se strašně snaží, známky má krásný a holky, ani nevíte, jak je ráda, když je pátek odpoledne. Jezdíme denně na kolech - každý podvečer, fotíme západ Slunce, dokud to počasí dovolí, tak vyrážíme.
V neděli nám držte palce - jdeme poprvé do tanečních. Šári má z toho velké obavy, že jí to nepůjde, já si dneska koupila blůzu, protože nemám co nasebe - mám jen sportovní věci - kalhoty a trička, nejsem vůbec zvyklá chodit na podpatku a ve slavnostním, necítím se v tom. Raději legíny, triko a sekačku na trávu a jde se sekat. Podám po neděli hlášení, jaké to bylo.

Gerberko, moc na vás myslím, jak tam s těmi bacily válčíte - u nás to bylo minulý týden, dědu to položilo, Eli byla celý týden doma, Šárka byla zralá taky do postele, ale do školy chodila a já to měla 3 dny, ale bylo mi fakt zle. Neskutečná únava, pálily mě oči, bolelo v krku - naštěstí jsme neměly teploty, ale i tak to byla otrava.

Holky, tenhle recept nám poradila ta Ruska, co k ní chodíme uklízet:

nastrouhat čerstvý zázvor, přidat med a citrón. Denně několik lžiček a uchovávat v lednici. Je to strašně dobrý. Ale spíš pro dospělý, děti by to pálilo, on ten zázvor má sílu.

Gerberko, víš co dávám teď Elince na imunitu? - Pangamin, Celaskon a Omega 3 mastné kyseliny. Tuhle kombinaci jí dávám od léta. Není to drahé a hlavně ten Pangamin je úplně přírodní.

Moc všechny zdravím a zase najukněte ~3~

takhle jsme navečer fotily:


takovéhle papoušky maluje Elinka:




ségry Agátka (ale je skoro i naše, protože je u nás celé léto :-))

vydrží se nechat drbat hodinu :-)

a na závěr vás všechny zdraví Elinčini Angry Birds
(P.S. Elinka má zítra svátek, tak jsem jí objednala jednoho obrovského Angryho, čekáme netrpělivě na lístek z pošty, že tam máme balíček. Bonbóny do školy už má v aktovce, jsou ve třídě 2 Elišky ~x~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.