| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neřekl nikdy, ani máma dá, prostě nespojuje, neříká si o nic (kromě éééééééééééééééééééééééé = chci něco) ani papat, on si neřekne nic, ani na záchod, ale když ho posadím, hned se vyčurá, krom spaní je bez plen ~d~

Žvatlání od 8 měsíců, ale ne cíleně, jako mamama, ale nevěděl, že to je máma, jestli ne do roka, tak do 10 měsíců stopro, pápá začal dělat tak v 18 měsících. Toník mi začal "povídat" tetetete nenene teď přesně na pátý měsíc, to dělat Péťa tak v 10 měsících.

No právě jinej viditelnej problém nemá, hezky si zpívá, jen beze slov, v roce uměl intonovat, i když že by zpíval nějak mega nádherně, to ne.

Vlastně jednu zvláštnost má, říká jen druhé slabiky nebo samohlásky slov ~k~ takže -o je prso, ucho, -ka je cokoliv, co končí -ka, ale jinak vyslovit celkem umí, jeho první slovo bylo děkuji ~e~ rovnou tříslabičný, že. Jinak sociální je hodně, má super smysl pro humor, je místní šašek, když se řekně zlý voko, tak začne metat mračáky. A docela hodně rozumí, když řeknu zakryj si jedno oko, zakryj si obě ruce, udělej mi vařila myšička, podej mi to...

Jinak já nejsem dětskej psycholog, dětem jsem se vždycky na míle vyhýbala a vývojovou psyhologii tak nějak pršumněla, takže to vůbec nic neznamená, že jsem psychovložka ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.