| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem měla pocit, že když poslední dobou založím nějakou diskusi, tak je to vždycky "ježiši ta nemožná Brebberry FURT dokola řeší ty stejný koniny".
Tak sorry, myslela jsem to dobře, aby to tam teda nikoho neuráželo.
Já už jsem kolikrát přispěla do diskuse, kterou pak někdo nechal smazat, ale nenapadlo by mě, že bych z toho měla mít nějakou osobní újmu a dokonce to tomu člověku vyčítat.

7mi, ty sama jsi mi napsala "Já už ti k tomu nic říkat nebudu.", což ti zase tolik času a energie "do mě investované" odebrat nemohlo.
Lidé, kteří mi na základě diskuse chtěli napsat mailem, tak učinili, ale maily jsou soukromé povahy a ty tu zveřejňovat nebudu. V diskusi zazněly především věci typu "neřeš to (furt)", což by stejně nikomu, kdo by byl ve stejné situaci jako já (tj. potřeboval by věci VYŘEŠIT) nepomohlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.