| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě syn se ve škole projevuje tak, že o něm učitelka ani neví. Nezlobí, nevzteká se, ale to co ho nebaví, tak prostě nedělá, nebo strašně pomalu, kouká z okna, nebo píchá do gumy. S paní učitelkou jsem o tom taky mluvila a říkala, že si myslí, že prostě ještě nenajel na školní režim po prázdninách. K psychiatričce půjdu zhruba tak za měsíc, nevím přesně jak dlouho trvá, než mi dr.Thorová napíše zprávu a podle toho, co napsala se bude dál řešit s psychiatričkou. Dr. Thorová a naše psychiatrička se totiž celkem v názorech rozchází, ale prostě syn se u každé choval jinak. U psychiatričky se chová tak, že všechno ví, všechno zná a dr. Thorové se i svěřil s nějakými problémy, co má ve škole. Takže každá ho bere z trochu jiného pohledu. Zatím co psychiatrička má ode mě na syna reference o chování doma atd, tak dr. Thorová nemá nic, bohužel za cenu 2500kč, kterou si účtuje, není čas jí cokoliv zdělovat, ale zase třeba více vyčte ze syna. Co bude ve zprávě netuším, ale bylo mi naznačeno, že za tuhle cenu šlo pouze o upřesnění dg, takže zpráva prý bude méně obsáhlá. I přesto jsem dr poprosila, jestli by se mi do zprávy nemohla trochu konkrétněji rozepsat, aby tomu rozuměla paní učitelka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.