| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oli, zkusila bych první asistentku, pokud ani potom to nepůjde a ona ho ve vyuce neudrží při pozornosti tak bych volila medikaci..
pamatuju si že jsi psala že máš kamarádku se synem co adhd má, probíraly jste to spolu, protože ona tvého syna zná více než my, není nad osobní kontakt..
o osobní asistenci taky uvažuju protože nástup do práce se mi blíží a mladoch ještě cesty sám nezvládá..nebo on si teda myslí že by zvládl ale já se toho bojím, v tom mu "nevěřím"..~f~ ale nevím, ted jsem podávala odvolání na ministerstvo protože mu pnp zamítli a čekám jak se vyjádří oni..
K adhd je to většinou tak že to co je baví není problém, udrží pozornost ale co nechtějí dělat to prostě nedělají, nebo neposlouchají co říká paní učitelka atp, ale to může být i jen autismem..
K režimu, je toho hodně nového, syn nechodil první měsíc ani do družiny protože jsem si říkala že ho nebudu hned ze startu zatěžovat, ted už je i v družině a je hodně spokojený protože tam jsou aspon děti a hrají si (mladoch sám mezi dětmi, oni už dávno pochopili že když nechce tak prostě ne..kolektivní hry hraje s nima) a k tomu aby se naučil mezi dětmi fungovat právě taky bere léky..celé léto jsme chodili na hřiště a učili se "kamarádit" moje máti s ním teda chodila víc, protože ukočírovat mladocha a batole je trošku složitější~t~ a navíc tam měla mamka prostor mu vše vysvětlit, tohle takhle nedělej dělej to tak, přímo demonstrovala na příkladu~R^ a jemu t strašně pomáhalo..

tak já bych fakt volila asistenta, nemáte ho z spc napsaného? ještě taky záleží jak k tomu přistoupí škola ale myslím že problém snad nebude~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.