| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, no to je pro me ted uplne silene tema, mela jsem u 6ti leteho syna podezreni na roupa detskeho, tak jsem se chtela dozvedet neco vic, jak to v dnesni dobe s tema potvorama je (znam je tak akorat z detstvi) no a narazila jsem na tento clanek http://www.forumzdravi.cz/clanek-447-parazite-jako-bezna-soucast-naseho-organizmu Uprimne, nejdrive jsem se dost lekla a v noci se mi vse honilo hlavou a neco na tom je, proste odjakziva vime, ze zvirata parazity maji, cinane i spoustu jinych narodu se odcervuji pravidelne, proc asi....a my si o sobe myslime, ze jsme snad neco lepsiho a nas se tykat nemuze??? A leky na tyto potvory tady v ČR nekoupis bez receptu, kde to proboha jsme? Vsude ve svete jsou bezne dostupne! Takze ted jsem ve stadiu, ze bych chtela zjistit jak to vlastne je, ctu nejruznejsi diskuze a pak bych chtela absolvovat vysetreni....nejsem blazen, vim, ze spoustu lidi si na tom chce jen vydelat, na to si urcite dam pozor, ale jestli delame nekomu domecek, rada bych to vedela! No a od vseho toho si slibuji to, ze budeme proste zdravejsi..... Jo a svagrova zije s rodinou nekolik let ve Vietnamu, oni teda berou odcervovaci tabletky pravidelne - cela rodina, snad jednou za pul roku no a ted v lete davala krev k zjisteni parazitu - u sarsiho syna objevili prave skrkavku, u mladsiho nic....jenze...sama doktorka pry rekla, ze pokud ziji v jedne domacnosti, piji ze stejneho hrnku atd, neexistuje ze by to mladsi syn nemel. Vzali si prasky a doufaji, ze je to teda ok. Takze tak. Mate nekdo zkusenosti s parazity?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.