| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,
no jasně....nesplňuju očekávání....vydávám jiné signály, než odpovídají realitě....a proč? Protože neumím vydávat správné, nevím, které jsou ty správné....
Očekává se ode mě jako od ženy, že budu nadšená ze šatů a sukní....a já je nesnáším.....oblíknu si je, pkud to společenská norma vyžaduje a já jsem z nějakého důvodu ochotná se jí podřídit, ale nedokážu zakrýt, že se v nich neumím pohybovat, že je mi jejich nošení nepříjemné, že se cítím nesvá....
Jinak řečeno, když si vezmu džíny, budu vypadat blbě, protože džíny na tu akci nepatří. Když si vezmu šaty, budu stejně vypadat blbě, protože je neumím správně nosit. Pokud nepřijde někdo, kdo by mi našel střih, který mi z pohledu z vnějšku bude sedět a mně nebude nepříjený a k tomu našel ještě vhodné boty (to je pro mě ještě mnohem horší než šaty jako takové) a vhodné doplňky, bude to dobré....ale sama to nikdy nedokážu a na mé volání o pomoc nikdo neslyší...každý okolo mě má totiž pocit, že tohle jako žena musím přeci cítit....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.