| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mojí kamarádku porod nebolel, přišla do porodnice otevřená snad na sedm centimetrů a vůbec nevěděla, že vlastně rodí. Miminko bylo asi za hodinu na světě. Šťastná žena.

Já jsem poprvé rodila s epiduralem, akorát, že nevydržel fungovat až do konce, tak jsem dobře věděla, kdy tlačit.

Podruhé to nestihli, bolelo to hrozně, porod byl komplikovaný, ale zase si myslím, že mít epidural, skončí to kleštěma, protože bych prostě netlačila tak, jak jsem tlačila. A že se prckovi fakt ven nechtělo.

Vždycky mě překvapí, že někoho bolelo šití, já u obou kluků byla nastřižená až nevím kam (u druhého fakt hrozně), šili mě přes hodinu a vůbec to nebolelo. Každou chvilku píchli nějaký mezokain či co a bylo¨.

Kamarádce v Krči dávali kdysi při porodu snad Dolzin, říkala, že to bylo hrozné, že byla úplně mimo. Já se zdráhám uvěřit, že by to dělali, Dolzin jsem dostala kdysi po operaci a mám jeden den úplně vygumovaný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.