| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych si přála permici na plavečák, jestli ho stihnou otevřít, ale já si, bohužel, dárky na přání pod stromkem nevychutnám (pokud to není, že poprosím o pyžámko a těším se, jaké mi mandža vybere - i když mi jednou koupil takové, které mi bylo velké ještě v 9. měsíci, přes břicho!!), nevím, co bych dělala kdyby mi nekoupil sám od sebe nic, na narozeniny mě překvapil čokoládovým sprcháčem a tělovým krémem (čoko s tofee) ze Sephory a to mě až dojal a hrozně si to užívám, mě by nenapadlo si koupit tak drahou kosmetiku, ale tahle čokoláda má teda grády. Kdybych si řekla, že potřebuju ten a ten šampon... tak to si můžu koupit sama, ne?? A jaký proplacení, když peníze máme společný a nekecáme si vzájemně do toho, co si můžem koupit???

Já bych trvala na tom, že něco chci a nechci si říct, co.

Ale s tím nakupováním v supermágu na poslední chvíli mám taky zkušenost, to jsem zatrhla s tím, že se to nedělá, "tak já vlítnu do Tesca a vezmu orvní věc, co není vyloženě blbá" ~a~ jinak já vybírám manželovi dlouho dopředu a myslím na něj, co by ho mile překvapilo, tak se on může taky obtěžovat. To je přece zcela základní věc, stejně jako líbání, proč by se na něj neměl chlap v manželství vybodnout, že by se jen souložilo? ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.