| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

už jsem tu v jednom fóru psala o podivném chování ca. tříletého syna. Dosud jsem v jeho vývoji nepozorovala nic zvláštního. Před měsícem se začal chovat podivně, neustále opakoval nesmyslné věty, např. Nechci být strašidlo, Nechci být Matylda - prostě postavičky z pohádek, u toho byl apatický a plačtivý, byl ve svém světě, na nic nereagoval. Měl neurologické vyšetření, vše v pořádku. Lékaři se s takovým případem prý ještě nesetkali. Stav pominul, jak přišel. Měsíc byl zcela v pořádku, nyní si začal zakrývat uši a mluví si pro sebe, většinou nějaké básničky nebo písničky apod., už není plačtivý, normálně na nás reaguje, říká své potřeby, oční kontakt udržuje, naopak si mě pořád žádá téměř u veškeré činnosti, v noci spí klidně. Akorát má takové výkyvy, chvíli je v pořádku, potom je zase ve svém světě, zakrývá si občas uši. Mluví trochu tišeji a méně než dříve. Proč to dělá, mi bohužel neřekne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.