| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~6~~6~~6~

Ono je lepší možná nesrovnávat a nehledat lepšího, nebo stejného - páč lidé jsou prostě "různé"...

Můj táta mě taky nikdy nepohladil, nepochválil, nikdy si se mnou nehrál, spíš mě jen popichoval a tak (přišlo mi, že má radši bráchu-kluka).... on je prostě takovej - tvrdej sedlák... ale vím, že mě má rád (prý o mě mluví se třetími lidmi moc pěkně, se mi doslechlo), je to spravedlivej, čestnej a morální člověk ... Nicméně tu absenci tátovství jsem hodně prožívala těsně před pubertou a v pubertě - kolikrát jsem ho tak vytočila, že to sám vyslovil! to, že "mě má rád", ale to není ono... Ony holky prostě potřebují být tátovi holčičky, jinak jim tohle vždycky bude chybět a bude jim to dělat paseku....

Dědeček, který mě miloval mi umřel v 5-ti letech... skoro si ho nepamatuju.... Měla jsem ale vždycky moc ráda strejdu - mamčina bráchu, to byl takovej správnej "pořád kluk"....
A babiččin druhý manžel - ten mi dědu nahradil - vždycky jsem pro něj byla ta nej - jediná holka mezi samými vnuky...
Ale ani oni nedokázali nahradit tu tátovskou náruč... to je prostě něco, co se nahradit nedá...


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.