| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj eriko,strašně mi tě je líto s dětima je strašný mít nemocné děti.můj syn dostal epileptický záchvat vloni v září bylo mu přesně 5 let.bylo to přesně jak u vás asi půl hodinky po usnutí.já byla 14 dní před porodem s druhým dítkem a bylo to šílené.dodnes se s tím nemohu smířit(nikdy to nikdo u nás ani u manžela v rodině neměl).
Ale nasadili jsme depakine sirup a dobré 7 měsíců bez záchvatu s tím že nesmí usnout přes den.no a po těch 7 měsících v poledne usnul ve školce a hned jej dostal.podali diazepam a volali rychlou.
ted už opět 6 měsíců klid a dokonce jsme nastoupili do školy (je srpnovej takže je nejmladší) ale riskli jsme to a zatím ok.
Ale je to strašný strach každou noc.Když je manžel doma je to dobré ale manžel mívá i noční a to je pro mne děs.Malá 1 rok sama v ložnici a já s malým v pokojíčku.Nemůžu ho mít u malé v ložnici aby ho nebudila ted když jí rostou zoubky.
takže eri nám sedl hned depakine sirup zezačátku z něj byl malej unavený ale během měsíce to přešl oa dobrý-bývá někdy náladový ale s tím musíme při léčbě počítat.Držím palečky a kdykoliv písni ty i ostatní co mají tuto škaredou nemoc na hanaslapalova@seznam.cz ráda si popovídám a děkuj iže jsem se mohla taky vykecat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.