| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawli, tak já jsem si tu práci dál sama vyřvala, to víš že ti spc nic nenabídne, oni mají plno chytrých řečí ale skutek utek..já jsem sama zjištovala a taky mi to doporučil psychiatr a naše psycholožka, číslo mi dala švagrová a já se s psychologem z spc na těch nácvicích domluvila sama, kdyby to šlo přes tu jejich soc.pracovnici tak k němu jdeme až někdy v lednu, takhle jdeme už ke konci listopadu na první sezení, máme přijít všichni a děcka si budou hrát a on jim bude dělat různé situace a bude sledovat jak O. reaguje, na nácviky budeme chodit společně ještě s jednou rodinou, mají prvnáčka VFA, kluci se to budou učit na "sobě" a zároven z toho nácviku dostanou video na cd pro vizualizaci a fotky pro upevnění tak to zažijí i uvidí pak na sobě~R^..pracují s ním i ve škole-mají předmět rozvoj komunikačních schopností kde se vlastně učí taky sociální chování, a logopedii má dvě hodiny týdně jeden den klasickou na nápravu hlásek a druhou na dysfázii.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.