| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak se hlásím. Jsme si prožili teda nervy. V pondělí jsem byla na OPU. Večer pak strašné bolesti břicha, že jsem lezla po 4 a bylo mi zle. Davča mi zavolal sanitu a v nemocnici zjistili tekutinu v břichu. Zřejmě mi praskla nějaká cévka a vylila se do břicha. Měla jsem jít hned na operaci, ale měli plné sály a jen 1 anesteziologa, ta mě hlídali celou noc. Nezhoršilo se to, takže jsem se operaci vyhla, ale jen o fous. A jsem ráda, jinak bych nemohla na transfer a vše by bylo zbytečné. Dnes mě na moje ukecávání pustili domů. Množství tekutiny se nezvětšilo ani nezmenšilo a břicho už mě také tolik nebolí. Ale jsem strašně vynervovaná a unavená. V sobotu mám jít na transfer. Mám obavu, že vzhledem k mému stavu, se to nepodaří. Do pondělka jsem byla dost optimistická a věřila, že se zadaří, ale teď jsem opravdu na pochybách. Jsem na nemocenské a bude se čekat, zda se ta krev vstřebá. Jsem zvědavá, co mi v CARu řeknou. Volal mi v úterý doktor, že to vypadá dobře. Bylo 10 vajíček a oplodnilo se 9. Mrzí mě, že nedodržel naši domluvu. Když bude dosta vajíček tak bez ISCI a když budou 3-4 tak s. Ale oni to udělali s i tak. Chci se ho zeptat na důvod. Pak jsme se rozhodli pro 5 ti denní a bez AH, to už bychom se nevešli. Zavolám tam zítra, jak to vypadá. Ale může vám říct, že su hotová. Ani jsem moc nedčítala,
posílám velké gratulace Pavlínce, ať to vydrží!!!! ~;((~;((~;((~;((
Jdu si zase lehnout a asi už i spát.
~h~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.