| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já kojila 15 měsíců. Po roce kojení jsem (ač jsem normálně strašný pažravec, chutná mi všechno a nejvíc sladké) začala hubnout - zničehonic jsem přestala mít chuť k jídlu, připadala jsem si stále sytá, roční dítko mi kojením "vytáhlo" denně cca 1 litr mlíka a já hubnula první týden 1kg denně. Pak se to postupně snižovalo - po 1/2 kg, po 200g... za měsíc jsem měla o 15kg míň bez hladu. Doktorka mě varovala, ale já opravdu nedržela dietu, nejedla jsem, protože jsem se cítila sytá, na jídlo jsem neměla ani chuť. Zvládla jsem sníst za celý den cca 1 rohlík a 1 jogurt - po částech. Za měsíc a 1/2 se váha ustálila a víc jsem už nehubla, ani nepřibírala. Našla jsem své kalhoty ze 7. třídy a vešla jsem se do nich :-) Vydrželo mi to cca 5 let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.