| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě kdy se to začalo, projevovat, do nějakých 13-let kluka, kdy se mnou bydlel ex, to docela šlo, pak jak jsme zůstali sami a poprvé ze mě vymámil PC, to jsem si pro sebe okecala, že se hodí, i když mám noteb.vzzala jsem si půjčku, pak ten čímá dál větší vliv kamarádů, Jo ještě..vlastně nikam nechodil, jenom seděl u PC..ty děsné hry co hrají, v multiplay se organizují, hrají si na generály atd. jov tom chlapec vynikal..co ja AK 45 ví ořesně, nebo jak dobýt nějaké město..hry..Batelfierd, různé Zombíci..ten styl že mu rošmelcujeta hlavu úplně vším atd..jedinou normál hru byli Sims, kde si vytvořil rodinu, kde byl gnerál.Ty hry pubertáky šíleně ovlivnujou, ne že ne. Vůbec nechodil ve. domlouvali se přes scype. No prostě ukázkový příklad ja to nemá vypadat, ale nedonutíte k ničemu bohužel...kluk je o hlavu většínež já a ramena má jak zápasník, ještě že neposiluje, jinak už bych tu asi nebyla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.