| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

lubar tak si zkus zažádat, jak píšou holky.. já to taky zkusím, malá chodí do normální školky.. ale ona tam víc nechodí než chodí a máme strašně prima učitelky.. ona si to pak vybírá doma.. ale některé stavy posledních měsíců jsou pro nás dost hrozné, například v pátek kvůli nečekané změně byla tak ve stresu, že si rozkousla dost hrozně ret.. nechce se mi to tu všechno rozepisovat, ale škola je už teď moje noční můra.. ona všem připadá šikovná, jak všem všechno vykládá.. a tak.. ona má toho aspergera toho smíšeného - že někdy působí spíše utlumeně a jindy má záchvaty zloby a neví si s tím rady.. a bývá to dost krušné..
navíc měla vážnou poruchu spánku, a afektivní záchvaty strachu, to jsme už z části odbourali.. ale je to jak na houpačc, někdy je v pohodě.. ale jak je trochu stres, někdo narušuje její soukromý prostor.. je unavená.. atd.. tak je to občas dost těžce zvládnutelné bez újmy kohokoliv. Ale to určitě sama víš. Prostě to nejsou standardní děti, já mám děti tři a musím říct, že prostřední - tedy děvče mi dává zabrat nejvíc..nejmladší 2,5 mě nepotřebuje zdaleka tolik jako ona

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.